Rudina – ” Pilates” teknika qe lufton stresin dhe mbipeshen! (12 qershor 2018)

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; “Pilates” është teknika më e re e stërvitjes që po gjen zbatim kohët e fundit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *